• Finančný  limit na úhradu stravy v 3. finančnom pásme na nákup potravín na jedno jedlo podľa vekových kategórií stravníkov  od 01.03.2023 je nasledovné:

Poskytovanie dotácie na stravu od 01.05.2023

Bližšie informácie na stiahnutie v nasledujúcom súbore:

Dotacie_na_stravu_od_01.05.2023.pdf

V nadväznosti na novú právnu úpravu zákona o dotáciách od 01.05.2023 pri poskytovaní dotácií na stravu dochádza k nasledovným zmenám.

V prípade detí navštevujúcich ZŠ bude možné dotáciu na stravu od 01.05.2023 poskytnúť len za podmienky, ak rodič dieťaťa alebo fyzická osoba, ktorej je dieťa zverené do starostlivosti rozhodnutím súdu písomne požiada o poskytnutie dotácie.

Suma dotácie pre:

I.stupeň žiaka ZŠ 2,10 € za každý deň v ktorom sa žiak zúčastnil vyučovania a odobral obed

II.stupeň žiaka ZŠ 2,30 € za každý deň v ktorom sa žiak zúčastnil vyučovania a odobral obed.

Prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy:

Pokiaľ sa žiak nezúčastní  vyučovania je povinný   zákonný zástupca  žiaka odhlásiť zo stravy, ak žiaka neodhlási zo stravy zaplatí plnú sumu za každý neodhlásený deň.

Odhlásiť  sa zo stravovanie  je potrebné najneskôr do 11,30 hod. v predchádzajúci deň.

Iba v prvý deň choroby žiaka je možné odhlásiť zo stravy do 7,30 hod.

Strava sa zo školskej jedálne neodnáša.

Evidencia odberu stravy je na základe elektronického čipu. Stravník si elektronický čip zakúpi v školskej jedálni za sumu 2 €.

Možnosť prihlasovania a odhlasovania stravy cez internet je na nasledovnom odkaze - Prihlásenie

Finančný limit  na potraviny sa hradí z dotácie štátu  ale príspevok na režijné náklady v sume 5 €. na mesiac hradí zákonný zástupca žiaka

Príspevok na režijné náklady sa uhrádza najneskôr do 25. mesiac vopred formou :

*poštová poukážka    *Internetbanking   *vklad na účet   * trvalý príkaz

Číslo účtu : SK18 7500 0000 0040 2939 0004

Prevádzkové hodiny školskej jedálne

Pondelok až piatok:  07:00 – 15:00 hod.

Telef. kontakt : 0474333786

Email: jedalen@zsvajanskeholc.sk