• Jazykový kvet 2023- Krajské finále

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jazykový kvet 2023- Krajské finále.

Úspešný JAZYKOVÝ KVET

Krajské finále súťaže Jazykový kvet, v prednese cudzojazyčnej literatúry, vyšlo našej škole parádne.

Na 1.mieste s postupom na celoslovenské finále sa umiestnili:

Sofia Rončáková /4.B/ - ANJ

Dorota Šinková - /6.A/ - FRJ

Filip Nemčický - /8.C/ - RUJ

Barbara Hodulová - /8:A/ - ANJ - vlastná tvorba

Viktória Kamenská - /8.A/ - RUJ - vlastná tvorba

Emma Ulická - /9.A/ - NEJ

Krásne 2.miesto získala Eva Kaličiaková /8.A/ - RUJ,

3.miesto Margaréta Nociarová /6.A/ - ANJ a 4. miesto Ema Bahledová /5.A/.

Súťažiacim na 1.mieste budeme držať palce na celoslovenskom finále.
            Všetkým súťažiacim blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme.

V rámci Dňa Zeme sa všetci žiaci zapojili do prác v areáli školy aj v okolí...šmirgľovali, maľovali, kopali, hrabli, zametali, sadili, natierali, upravovali, opravovali, skrášľovali, pomáhali si, spolupracovali...jedným slovom, pracovali tak, aby naša škola bola príjemným, bezpečným a útulným prostredím pre všetkých.

Veľmi pekne ďakujeme Záhradníctvo Kalonda, ze kvety a priesady do skleníka.

Ďakujeme za vašu pomoc, boli ste naozaj šikovní a spravilo sa toho dosť.

• Okresné kolo v biologickej olympiáde

• Na okresnom kole biologickej olympiády v kategórii E ,,Poznaj a chráň,, našu školu úspešne reprezentovali žiačky: Eibnerová Júlia, ktorá skončila na 1.mieste a Vojenčiaková Lívia, ktorá sa umiestnila na 2.mieste. Témou tohtoročnej olympiády je lesný biotop. Žiačkám gratulujeme a držíme palce na krajskom kole.