• Podávame pomocnú ruku deťom. Vieme, že pandémia zasiahla aj oblasť vzdelávania. Mnohé karantény, dištančné vyučovanie, nedostatok príležitostí nás nenecháva chladnými a chceme pomôcť. Ponúkame účasť v školskom klube detí (ŠKD) aj pre také deti, ktorých rodičia nemajú dostatok finančných prostriedkov na zaplatenie takéhoto klubu. Chceme aj im ponúknuť možnosť stráviť v škole popoludňajší čas, kedy sa môžu hrať a tráviť čas s ostatnými deťmi pod vedením skúsených pedagógov. V ŠKD je dostatok priestoru nielen na výchovu, ale aj vzdelávanie pre všetkých žiakov, ktorí v procese vzdelávania čosi zameškali a potrebujú to dobehnúť alebo tých, ktorí chcú vedieť viac.

Vďaka Ministerstvu školstva, vedy, výskumu a športu vďaka Plánu obnovy ponúkame našim žiakom bezplatné navštevovanie ŠKD od januára 2022 do júna 2022. Projekt pokračuje aj počas celého školského roka 2022/2023.

Viac informácií Vám poskytne triedna učiteľka / triedny učiteľ alebo vychovávateľka.