• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2024

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň otvorených dverí 2024.

Tohtoročný Deň otvorených dverí dopadol na výbornú

Naši budúci prváčikovia zažili atmosféru vyučovacích hodín a tiež sa pochválili pani učiteľkám, čo všetko už vedia. Spolu s rodičmi si prezreli priestory školy

V popoludňajších hodinách, okrem prehliadky školy, bolo pre budúcich prváčikov pripravených množstvo aktivít - tvorivé dielne , športové hry , zumba , mohli zažiť ´´Chémiu v kuchyni´´, ´´Vesmír očami detí´´, ´´Biológiu hrou v ekoučebni´´, či prezentáciu robotov

Veľmi nás teší záujem rodičov o našu školu a mnohí z nich využili aj možnosť stretnúť pani učiteľky budúcich prvých ročníkov.

Už teraz sa tešíme na našich prváčikov, ktorí si Deň otvorených dverí u nás naozaj užili

Veľká vďaka patrí všetkým, vďaka ktorým DOD dopadol naozaj úspešne - ŠKD, Vedúcim zaujmových krúžkov a v neposlednom rade všetkým žiakom , ktorí perfektne odprezentovali našu školu .

• Plavecký výcvik 2024

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Plavecký výcvik 2024.

Dobrí plavci s vodou nebojujú, nechajú sa ňou unášať"

..toto sa aj naši žiaci naučili počas uplynulého týždňa, kedy sa konal plavecký výcvik pre 6.ročník v krytej plavárni v Rimavskej sobote.

Všetci žiaci sa naučili plávať, zdokonalili svoje plavecké schopnosti a mnohí prekonali svoj strach a obavy.

• Job shadowing

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Job shadowing.

Celý marcový týždeň sa niesol v duchu návštevy pani učiteliek zo Španielska.
            Strávili sme spolu nezabudnuteľne chvíle , dozvedeli sa množstvo nových informácii a zaujímavosti o španielskom regióne , z ktorého nás prišli navštíviť- Katalánska. Na oplátku sme ich previedli našou krasnou modernou  školou, absolvovali spoločné hodiny  na I. a  II.stupni a zoznámili  s  najkrajšími miestami nášho mesta a regiónu. Týždeň ubehol, ale naše stretnutie nie je posledné a my sa tešíme , keď sa opäť uvidíme v Španielsku..

• Milí rodičia predškolákov,

prechod dieťaťa do základnej školy je dôležitá zmena v živote dieťaťa a rodiny. Radi by sme Vám dopriali dostatok času na správny výber školy a zvládnutie tejto zmeny. Pripravili sme pre Vás Deň otvorených dverí, na ktorom Vám ukážeme našu školu a vyučovanie v nej, na deti čakajú tvorivé dielne, ukážky z práce našich záujmových útvarov a tiež budete mať možnosť porozprávať sa pri šálke kávy alebo džúsu s vedením školy a budúcimi prváckymi učiteľkami.

Príďte ku nám 21.marca 2024 od 8:30 do 17:00 hodiny.

•        Vyhodnotenie zberu papiera za mesiac február
          • Vyhodnotenie zberu papiera za mesiac február

• V mene vedenia školy sa chcem poďakovať všetkým žiakom a zamestnancom školy, ktorí sa zapojili do tohto zberu. Len vďaka Vám sa nám podarilo nazberať 3 896,5 kg papiera. A ktoré triedy nazbierali najviac? Začnem úplne netradične 2.stupňom, pretože nazbierali neskutočné množstvá.

3. miesto    VII.A   478 kg

2. miesto    VII.C   491 kg

1. miesto     V.A    536 kg

To, že sa tieto triedy umiestnili na popredných miestach môžu ďakovať svojim šikovným spolužiakom a ich rodičom. Ktorí zo žiakov boli najlepší?

VII. C    Ema Vigani     436 kg

V.A        Jakub Pavko    427 kg

VII.A     Matej Pavko     427 kg

VI.A      Michal Hanes   157 kg