- Mgr. Jana KamenskáRiaditeľka
- Mgr. Jana ŠtrbkováZástupkyňa
- Ing. Miriam BorošováZástupkyňa
- Bc. Nikoleta AdamoveAsistentka učiteľa
- Mgr. Jana AntovováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 6.A
- Mgr. Andrej BahledaUčiteľ 1. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: 5.A
- PaedDr. Beata BanašováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Iveta BernáthováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 7.A
- Miriam BokorováVychovávateľka
- Mgr. Karol ČonkaUčiteľ 2. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: 6.C
- Mgr. Lea DrozdováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 3.A
- Mgr. Katarína Ďalogovásociálna pedagogička
- Bc. Veronika FigováAsistentka učiteľa
- Ing. RNDr. Miroslava FízeľováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Nina FrečkováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
- Bc. Marian GalambAsistent učiteľa
- Bc. Antónia GolianováAsistentka učiteľa
- Mgr. Zuzana GoljanováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 9.A
- Mgr. Andrea GrendováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 3.C
- Katarína GubovičováVychovávateľka
- Mgr. Bronislava GulánováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Mária GyurgyíkováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 8.B
- Bc. Martina HakeľováAsistentka učiteľa
- Mgr. Sláva HarastiováVychovávateľka
- Mgr. Pavol HedvigyUčiteľ 2. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: 5.C
- Mgr. Matej HolýUčiteľ 2. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: 9.B
- Mgr. Ľudovít HroboňUčiteľ 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Eva HudecováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 1.B
- Eva ChamuľováVychovávateľka
- Mgr. Marian KrnáčUčiteľ 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Michaela KučerováVychovávateľka
- Mgr. Miroslava LeicherováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 9.C
- PaedDr. Erika LiachováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 2.B
- PaedDr. Stanislava LíškováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 2.C
- Mgr. Karin LőkeováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 7.C
- Mgr. Michaela MichálikováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Michal OravecUčiteľ 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Marián OravecUčiteľ 2. stupňa ZŠ
- Mgr. Miroslav PaľagaUčiteľ 2. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: 8.A
- Mgr. Lenka Paľagováškolská špeciálna pedagogička
- Ing. Mária Pavková ĎuriškováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 7.B
- Mgr. Miroslava PiarováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 8.C
- Ing. Soňa ProcházkováAsistentka učiteľa
- Mgr. Pavlína RešutíkováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 5.B
- Margaréta RáczováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 2.A
- Mgr. Miriama SarvašováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
- Katarína SchullerováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 4.A
- Mgr. Marianna SujováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 3.B
- Aneta ŠagátováAsistentka učiteľa
- Mgr. Lucia ŠinkováAsistentka učiteľa
- Nikoleta ŠofárováVychovávateľka
- Renata ŠtaudingerováVychovávateľka
- Michal UhrinVychovávateľ
- Mgr. Ján UrbašíkUčiteľ 2. stupňa ZŠ
Triedny učiteľ: 6.B
- Mgr. Radka VeľkováUčiteľka 2. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 8.D
- Mgr. Renata VrbiniakováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 4.B
- Mgr. Adriana ZubováUčiteľka 1. stupňa ZŠ
Triedna učiteľka: 1.A
- Mgr. Miroslava Debnáriková, PhD.sociálna pedagogička
- Mgr. Simona HusanikováUčiteľka 1. stupňa ZŠ