• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

Tohtoročný fašiangový karneval sa opäť vydaril na 1*. Školskú telocvičňu navštívili víly, princezné, roboti, kadejaké zvieratá a iné bytosti.. fantázia pri tvorbe masiek nepoznala hraníc. , veď posúďte..

Poďakovanie patrí študentkám PaSA-dalmatínkam pod vedením p. profesorky, ktoré sa postarali o perfektnú zábavu.

• Valentínska pošta

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Valentín.

Žiacka školská rada si pre našich žiakov aj tento rok pripravila valentínsku poštu. Odkazy, valentínske priania či rôzne iné slová vďaky a náklonnosti, ktoré žiaci napísali a vhodili do krabice, boli dnes zodpovedne doručené adresátom...veríme, že urobili radosť

•                               ZBER PAPIERA
          • ZBER PAPIERA

•  od 12.02.–do 14.02. 2024, pondelok – streda

Dajme druhú šancu letákom, starým zošitom, novinám a iným papierovým výrobkom a obalom. Pomôžme nášmu životnému prostrediu!

Nepotrebný papier prineste pred budovu školy, kde ho odvážime a odovzdáme do zberných surovín. Pokiaľ máte väčšie množstvo papiera, môžete ho priviezť autom. Závora pri vstupnej bráne bude počas zberu otvorená.

Ďakujeme, že aj takto pomáhate chrániť naše lesy.

• Lyžiarsky kurz 2024 *Ždiar Strednica

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Lyžiarsky kurz 2024.

V dňoch od 28.1. - 2.2.2024 sa konal lyžiarsky kurz pre 7.ročník v známom, nami každý rok navštevovanom, lyžiarskom stredisku Strednica v Ždiari.
            Počasie nám prialo, užívali sme si slnečné dni a krásne azúro. 65 žiakov úspešný absolvovalo výcvik pod vedením svojich inštruktorov. Nelyžiari si počas týchto dní osvojili základy lyžovania, lyžiari sa zdokonalili a vylepšili svoju techniku a lyžiarsky štýl.
            Svoje lyžiarske schopnosti si všetci žiaci overili a zmerali sily počas pretekov. Tí najrýchlejší spomedzi chlapcov aj dievčat sa umiestnili na stupňoch víťazov.

Na všetkých žiakov sme hrdí.

Prajeme vám mnoho ďalších lyžiarskych zážitkov.