• Olympiáda ANJ 🇬🇧 /NEJ 🇩🇪

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Olympiáda ANJ/NEJ.

Naši žiaci boli veľmi úspešní v oboch olympiádach.

V olympiáde anglického jazyka v kategórii 1.A Margaréta Nociarová, žiačka 7.A vyhrala 1. miesto a postúpila do krajského kola.

V kategórii 1.B Krištof Ľalík, žiak 9.C získal krásne 5. miesto.

V olympiáde nemeckého jazyka v kategórii 1.A Natália Polomská, žiačka 7.A vyhrala 1. miesto a postúpila do krajského kola

a žiačka Bianka Jančušková zo 7.A získala 3. miesto.

V kategórii 1.B sa Tatiana Antovová z 8.A umiestnila na 2.mieste a postúpila na krajské kolo a Sabina Repková z 9.A pekné 5. miesto.

Všetkým žiakom blahoželáme a prajeme im veľa úspechov do ďalších kôl.

• Logo eTwinning

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Logo eTwinning.

Tento školský rok sa žiaci z tried 4.B, 5.A, 6.A a 6.B aktívne zúčastňujú na eTwinning projekte s partnerskou školou zo Španielska.

Projekt je zameraný na Ciele trvalo udržateľného rozvoja a to konkrétne na 6. cieľ, ktorý sa venuje zachovaniu pitnej vody vo svete, aby mohla planéta napĺňať potreby súčasných aj budúcich generácií.

Chceli by sme Vás poprosiť o vybratie loga, ktoré bude reprezentovať našu školu v rámci tohto projektu.

Hlasovanie prebieha cez edupage

• HOVORME O JEDLE

• Do fotogalérie bol pridaný nový album HOVORME O JEDLE.

Naša škola získala STRIEBORNÝ DIPLOM za aktívnu účasť v XI. ročníku celoslovenskej súťaže HOVORME O JEDLE. Spolu s nami sa zapojilo až 560 škôl.

Naše aktivity:

výtvarná súťaž - CHUTNÉ MAĽOVANIE

literárna súťaž - NEPLYTVÁME POTRAVINAMI

SPRIEVODNÉ AKTIVITY - exkurzie

• 📱 Pytagoriáda 💻

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 📱 Pytagoriáda 💻.

Každoročne sa žiaci našej školy zapájajú do matematickej súťaže Pytagoriáda. Záujem z roka na rok rastie. Tento rok súťažilo v školskom kole spolu 106 žiakov prvého a druhého stupňa. Tí, ktorí zvládli vyriešiť úlohy správne a čo najrýchlejšie boli úspešní a postupujú do okresného kola.

Najúspešnejší riešitelia:

3. ročník: 1. miesto: Markus Dávid Apró

2.-3. miesto: Gabriel Králik

2.-3. miesto: Adrián Jurík

ďalší úspešní riešitelia: Alex Šípek, Simona Matúšková, Nela Slovenčiaková, Alexandra Barányiová, Naz Usni, Lenka Migasová, Olívia Kováčiková, Miroslav Novotný, Sára Imrovičová, Daniel Tóth, Natália Kučerová, Natália Rajtuková, Samuel Smolka

4. ročník: 1. miesto: Denis Töžér

2. miesto: Michal Podolinský

3. miesto: Matúš Kočiš

ďalší úspešní riešitelia: Samuel Spišiak, Adam Barto, Natália Krahulcová

5. ročník: 1.-2. miesto: Kristína Vlčková

1.-2. miesto: Oliver Alabán

3. miesto: Karolína Miadoková

6. ročník: 1. miesto: Michal Hanes

7. ročník: 1. miesto: Miroslav Jurík

8. ročník: 1. miesto: Simon Alexi

2. miesto: Oliver Kováčik

3. miesto: Lenka Bahledová

ďalší úspešní riešitelia: Viktória Žiaková

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v okresnom kole.