• Vyhodnocovacia akadémia

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vyhodnocovacia akademiáda.

Slávnostná vyhodnocovacia akadémia ukončila tento školský rok tak ako sa patrí. Všetci žiaci, ktorí počas roka reprezentovali našu školu v rôznych vedomostných či športových súťažiach, vynikli v zberoch papiera či gaštanov boli vyhodnotení a ocenení.

Všetkým blahoželáme !!!

• Jazykový kvet

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jazykový kvet.

V celoslovenskom finále recitačnej súťaže cudzojazyčnej literatúry Jazykový kvet 2023 boli naši žiaci mimoriadne úspešní. V prednese prózy vo francúzskom jazyku obsadila Dorota Šinková(6.A) 1.miesto, Viktória Kamenská (8.A) v prednese vlastnej tvorby v ruskom jazyku 1.miesto., Filip Nemčický (8.C) v prednese v ruskom jazyku 3.miesto, Barbara Hodúlová (8.A) v prednese vlastnej tvorby v anglickom jazyku 3.miesto, Sofia Rončáková (4.B) v prednese prózy v anglickom jazyku 3.miesto a Emma Ulická (9.A) v prednese prózy v nemeckom jazyku skončila na 4.mieste.
            Všetkým k tomuto krásnemu úspechu gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• ENGLISHSTAR

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ENGLISHSTAR.

Po úspešnom vlaňajšom ročníku Englistar - medzinárodnej súťaži v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl, si deti mali opäť možnosť porovnať svoje vedomosti s rovesníkmi z iných škôl.

A obstáli na výbornú. Medzi školami nad 80 účastníkov sme sa umiestnili v prvej desiatke na Slovensku s úspešnosťou  92,38 %. Až 24 žiakov bolo úspešných na 100%.

Všetkým účastníkom gratulujeme  a veríme, že o rok opäť zabojujeme o popredné priečky.

• Výtvarné súťaže

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Výtvarné súťaže.

Gratulujeme 58 žiakom našej školy, ktorí v školskom roku 2022/2023 reprezentovali našu školu v okresných, krajských, celoslovenských aj medzinárodných výtvarných súťažiach.
            Všetkým úspešným žiakom veľmi pekne ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Škola v prírode.

Z neplavcov sú už poloplavci a plavci zasa zdokonalili svoje techniky plávania.

Aj taká bola škola v prírode spojená s plaveckým výcvikom. Doobedia sme strávili v bazéne a kamarátili sa s vodou.Naše poobedia vypĺňali animátorky z CK Slniečko, tábory a školy v prírode množstvom zábavných aktivít, za čo im veľmi ďakujeme. Celý týždeň sme si náramne užili a len ťažko sa nám vracia domov.

Z neplavcov sú už poloplavci a plavci zasa zdokonalili svoje techniky plávania. Aj taká bola škola v prírode spojená s plaveckým výcvikom. Doobedia sme strávili v bazéne a kamarátili sa s vodou.Naše poobedia vypĺňali animátorky z CK Slniečko, tábory a školy v prírode množstvom zábavných aktivít, za čo im veľmi ďakujeme.

Celý týždeň sme si náramne užili a len ťažko sa nám vracia domov.