• Predpoveď počasia

• Zaujať dnešné deti pri učení cudzieho jazyka nie je jednoduché.

Ako motivovať aby sa na hodiny tešili?

Naši štvrtáci si vyskúšali predpovedať počasie v cudzom jazyku a zvládli to výborne.

Veď posúďte sami.

• Majstrovstvá okresu ZŠ v stolnom tenise

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Majstrovstvá okresu ZŠ v stolnom tenise.

Naša škola sa dnes stala dejiskom majstrovstiev okresu základných škôl v stolnom tenise. Sily si medzi sebou zmerali žiaci a žiačky 2. stupňa. Našim chlapcom sa podarilo vybojovať 1. miesto, čím si zabezpečili postup na krajské kolo, ktoré sa bude konať v pondelok

Dievčatá zbierali cenné skúsenosti a umiestnili sa na 3. mieste

Blahoželáme.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň učiteľov.

“Tá najlepšia vec na bytí UČITEĽOM je, že na ňom záleží.

Tá najťažšia vec na bytí UČITEĽOM je, že na ňom záleží každý jeden deň. “

Ďakujeme Vám, milí UČITELIA!

• ZÁPIS 2022

• Zápis do 1. ročníka pre školský rok 2022/2023 sa bude konať 4. a 5. apríla 2022 (pondelok a utorok) od 14. do 17. hodiny.

Máte doma budúceho prváka, prváčku?

Zapíšte ich do školy s výbornými pedagógmi, krásnou zeleňou, podporou vyučovania cudzích jazykov a výborným priestorovým aj materiálnym vybavením!

Elektronickú prihlášku nájdete na našom webe.

Vaše dieťa pripravujeme na úspešnú budúcnosť!

• 💧PODZEMNÁ VODA – ZVIDITEĽNIŤ NEVIDITEĽNÉ💧

• Témou Svetového dňa vody 2022, ktorý si už takmer tri desaťročia pripomíname 22. marca, je „Podzemná voda“

Cieľom tohtoročnej kampane je vysvetliť životne dôležitú úlohu podzemnej vody vo vodných a sanitačných systémoch, poľnohospodárstve, priemysle, ekosystémoch a adaptácii na zmenu klímy...

Podporme aj my tento deň tým, že prídeme do školy v modrom.