• Oznámenie o prerušení vyučovania

• Vážení rodičia a žiaci,

z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov a zamestnancov prerušujem vyučovanie v škole dňa 22.12.2022 (štvrtok).

V uvedenom termíne nebude v činnosti ŠKD, ŠJ a nebude prebiehať vyučovací proces. Žiaci sú odhlásení zo stravovania, nie je potrebné individuálne odhlasovať.

Od 23.12.2022 do 8.1.2023 sú vianočné prázdniny. Vyučovanie začína 9.1.2023 (pondelok).

Ďakujem za pochopenie a prajem Vám príjemné strávenie čarovných vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia a spokojnosti v novom roku 2023.

S úctou Jana Kamenská, riaditeľka školy

• Krajské kolo v šachu

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Krajské kolo v šachu.

V piatok 9.12.2022 sa konalo krajské kolo v šachu, ktorého sa zúčastnili aj naši žiaci. Najviac sa darilo Lucii Findrovej zo 7.A, ktorá sa v kategórii dievčat umiestnila na krásnom 3. mieste.

Blahoželáme!!

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Mikuláš.

🎅 Mikulášku dobrý strýčku, modlím sa Ti modlitbičku.....🙏🎅 takáto pesnička, ale aj iné, dnes zvučne zneli na chodbách, keď do tried zavítal Mikuláš 🎅 spolu s čertom 👹a anjelom 👼 Netrpezlivé čakanie sa premenilo na radostné úsmevy a posolstvo obdarovania iných, hlavne detí, mohlo byť naplnené...🎅🙏

• Tomi Kid Kovács

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Tomi Kid Kovacs.

To, že pohyb, šport, školské aktivity a rôzne športové krúžky sú pre deti dôležité, nám dnes prišiel ukázať aj Tomi KID Kovács.

Rozpovedal žiakom svoj príbeh, ako začínal svoju kariéru a aj to, že aké prekážky sa môžu vyskytnúť na tej ceste.Rôznymi aktivitami motivoval deti k pohybu a ukázal im základné postoje a údery v boxe.

Nie je dôležité či sme viac alebo menej šikovní, dôležité je mať svoj SEN, za ktorým si treba ísť.. veríme, že každý si dnes niečo z tohto " predstavenia" odniesol..