• Zápis do 1.ročníka

• Vážení rodičia, milí predškoláci,

zápis do 1. ročníka pre školský rok 2023/2024 bude v našej škole v dňoch 3. a 4. apríla 2023 (pondelok a utorok).

Na zápis prichádza dieťa v sprievode oboch zákonných zástupcov, ktorí si prinesú:

- občianske preukazy

- rodný list dieťaťa

- rozhodnutia zo súdu týkajúce sa dieťaťa

- správy z diagnostických vyšetrení (v prípade dieťaťa so ŠVVP)

Pred zápisom môžu rodičia vyplniť elektronickú prihlášku, ktorá urýchli zápis a zabezpečí rezerváciu konkrétneho termínu zápisu.

Ďakujeme za Vašu dôveru!

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• Dňa 22. marca 2023 (streda) riaditeľka školy udeľuje voľno žiakom 6., 7. a 8. ročníka z organizačných dôvodov - zabezpečenie Testovania 9.

Žiaci sú z obedov odhlásení.
            Vyučovanie podľa platného rozvrhu bude pokračovať od štvrtku 23. marca 2023.

• Okresné kolo Hviezdoslavov kubín

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo Hviezdoslavov kubín.

Máme šikovných recitátorov!

V okresnom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín nás reprezentovalo dohromady 5 žiakov. Súťažili v prednese poézie a prózy.

Medzi mladšími to boli Lenka Pauchlíková a Zuzana Holá.

Zo žiačok II. stupňa sa do súťaže zapojili Eva Kaličiaková, Ema Bahledová a Natália Polomská. Umiestnili sa nasledovne:

1. miesto v poézii: Eva Kaličiaková

2. miesto v poézii: Ema Bahledová

2. miesto v próze: Natália Polomská

Všetky tri postupujú na obvodné kolo, ktoré bude 4. apríla. Sme na vás hrdí a gratulujeme!