• Jazykový kvet 2022- Krajské finále

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jazykový kvet 2022- Krajské finále.

ÚSPECH V KRAJSKOM FINÁLE SÚŤAŹE JAZYKOVÝ KVET 2022.

Dievčatám našej školy sa podarilo zvíťaziť vo väčšine kategórií krajského finále súťaže v prednese cudzojazyčnej literatúry - Jazykový kvet. V celoslovenskom finále tak budeme držať palce Sofii Rončákovej 3.B /AJ/, Dominike Matúškovej 4.B /AJ/, Viktórii Kamenskej 7.A /RJ/, Alexandre Balážovej 8.A /NJ/, Anabel Juchovej 8.A /AJ/, Nine Hanzlíkovej 9.A /FJ/. Zároveň blahoželáme k 3.miestu Grétke Nociarovej 5.A /AJ/ a k 2.miestu Michaele Martišovej 9.B /NJ/.

• Okresné kolo v 4.oj boji

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo v 4.oj boji.

Dejiskom tejto súťaže sa stal náš areál školy, ktorý doslova športovo ožil.

Družstvo dievčat a aj chlapcov súťažili v 4 disciplínach.

Najlepšie sa darilo Dávidovi Kováčovi, ktorý celkovo skončil na 1. mieste a zabezpečil si postup na krajské kolo (3.6.2022).

Medzi dievčatami sa najviac darilo Eme Danišovej, ktorá sa umiestnila na nepopulárnom 4. mieste, no od 3. miesta ju delilo len pár bodov.

Všetkým blahoželáme za veľkú bojovnosť !

• Krajské kolo vo volejbale žiakov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Krajské kolo vo volejbale žiakov.

Krajské kolo VOLEJBAL

Kým vo Fiľakove sa bojovalo na okresnom kole vo florbale, v Poltári prebiehalo krajské kolo vo volejbale. Družstvo našich chlapcov bolo zohraté a postupne sa prebojovalo na popredné pozície. V konečnom zúčtovaní sa im podarilo získať výborné 2. miesto.

Blahoželáme !!!

• Okresné kolo vo florbale žiakov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo vo florbale žiakov.

Okresné kolo super florbal POHÁR starších žiakov základných škôl sa konalo dnes vo Fiľakove.

Družstvo našich chlapcov sa nedalo vôbec zahanbiť a nestratilo sa medzi flobalovými družstvami, ba dokonca ich porazili....Každým zápasom bolo vidieť ich väčšie odhodlanie zabojovať o najvyššie priečky...v konečnom hodnotení obsadili krásne, zaslúžené a naozaj tvrdo vybojované 2. miesto.

Blahoželáme !!!

• Okresné kolo vo florbale žiačok

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo vo florbale.

Okresné kolo v Super florbal POHÁR starších žiačok základných škôl.

Dnes si družstvo našich dievčat zmeralo sily vo florbale s lučenskými aj fiľakovskými školami a bojovali naozaj výborne. Každým odohratým zápasom sa im darilo čoraz viacej a góly padali častejšie. V poslednom zápase ich veľmi potešila výhra, ktorá im zabezpečila krásne 3. miesto.

Blahoželáme !

• 24 hodinový beh

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 24 hodinový beh.

Na známosť sa dáva, že všetkých nadšencov behu naša škola zvoláva...

24 - hodinová bežecká štafeta čaká práve na vás, ktorých zaujala a aj vy chcete byť súčasťou tejto netradičnej výzvy.

• Okresné kolo vo futbale

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo vo futbale.

Okresné kolo vo futbale majú za sebou mladší žiaci a aj žiačky.

Kým dievčatá zbierali počas zápasov cenné skúsenosti, chlapcom sa podarilo prebojovať cez predkolo a následne obsadili najlepšie 1. miesto s postupom na krajské kolo .

Blahoželáme a držíme vám palce na krajskom kole!

• Krajské kolo Hviezdoslavov Kubín

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Krajské kolo Hviezdoslavov Kubín.

Máme šikovných recitátorov!

Z krajského kola Hviezdoslavovho Kubína v Banskej Bystrici - Sládkovičova Radvaň - si Emka Bahledová odniesla skvelé 1.miesto a s ním postup na celoslovenské kolo! Srdečne blahoželáme!

Ďalšie dve dievčatá, Zuzka Holá a Evka Kaličiaková nazbierali cenné skúsenosti, ktoré určite v budúcnosti zúročia.